2771
info@maber.com.tr
0 (212) 532 40 24

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

HER AN HİZMETİNİZDEYİZ..

GÜNÜMÜZ DÜNYASININ BİLİNEN GERÇEĞİ EĞİTİM VE BİZ..EVET BİZLER MABER OLARAK BU GERÇEK İLE YOLA AZİM,KARARLILIK VE BİLİNÇLE ÇIKTIK.ÜLKEMİZİN GELECEĞİ DEĞERLİ ÇOCUKLARIMIZ VE  DEĞERLİ İNSANIMIZA HİZMET AŞKIYLA..

EĞİTİMİN VARLIĞIMIZ İÇİN GEREKLİLİK ,ÜLKEMİZİN İSE DÜNYA SEMASINDA ZİRVELERDE OLMASININ BİLİNCİNDE ,EĞİTİM SEKTÖRÜNE BÜYÜK BİR KATKI ARZUSU VE BU ARZUNUN VERDİĞİ GURURLA MABER OLARAK, BU SEKTÖRDE 15 YILA YAKIN BİR TECRÜBE VE EĞİTİMLİ KADROMUZLA ÜLKEMİZ İNSANINA HİZMET AŞKIYLA YOLLARA DÜŞDÜK.

EDİRNE’DEN ŞIRNAK’A , İZMİRDEN VAN’A,ADANA’DAN TRABZON’A HER BİR VATAN EVLADININ KALEMİNDE,ANADOLU İNSANIN GELECEĞİNDE,EMAKTAR ÖĞRETMENLERİN YANI BAŞINDA SİZLERLE BERABER OLDUK VE AZMİMİZLE YILLAR BOYU BU YOLDA KARARLILIKLA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ..

BİZLER HİÇ BİR ZAMAN AYNI KALMADIK ,GELİŞEN ,DEĞİŞEN VE DÖNÜŞEN DÜNYA VE EĞİTİM SİSTEMİ BİZLERE IŞIK OLDU. BİZLERDE BU BİLİNÇLE SÜREKLİ DEĞİŞİM HALİNDE OLUP SİZ DEĞERLİ İNSANIMIZA NASIL DAHA İYİ HİZMET VERİRİZİN TELAŞIYLA ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZİ DÜZENLEYİP ,DEĞİŞİME AYAK UYDURUP,ÇAĞDAŞ BİR VİZYONLA GELİŞMEYE DEVAM EDİYORUZ...

MABER OLARAK TÜRKİYENİN HER KESİMİNE HİTAP EDEBİLEN BİR KADRO VE KÜLTÜR ZENGİNLİĞİMİZ İLE TÜM MÜŞTERİLERİMİZE İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARLA,HER BİR İNSANIMIZA HER TÜRLÜ YENİLİKLE HİZMETİMİZ  İLE ,BU YOLDA ZİRVE OLMA KARARLILIĞI VE AZMİYLE DEVAMLI OLACAĞIZ...

MABER SİZLER İÇİN YURTDIŞINDA TANINMIŞ BU SEKTÖRDE ÖNCÜ OLMUŞ KURULUŞLARLA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE VE BUNUN YANI SIRA YURTİÇİNDE DE VARLIK GÖSTEREN MABER MARKASI İLE HER TÜRLÜ KIRTASİYE  VE OFİS MALZEMESİ HİZMETİYLE YANI BAŞINIZDA OLACAKTIR.

MABER HER YERDE SİZE HİZMETTEDİR..

 

MABER KIRTASİYE OYUNCAK ELEKTRİK ELEKTRONİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirintipobet giriş tipobet Tempobet Tempobet giriş